Školní výlet primy

25.06.2024

Ve čtvrtek 13. června se žáci primy vydali na dlouho očekávaný výlet plný dobrodružství a zábavy.
Výlet začal v industriálním prostředí Dolní oblasti Vítkovic, kde byla pro žáky připravena venkovní úniková hra. Tato hra prověřila jejich schopnost spolupráce, komunikace a kreativního myšlení. Žáci byli rozděleni do menších skupin. Každá skupina dostala mapu a sérii úkolů, které musela vyřešit, aby odhalila polohu bomby, kterou poté musela zneškodnit. To se nakonec všem týmům zdárně podařilo, a zachránily tak Ostravu před mohutným výbuchem.
Po úspěšném zvládnutí únikové hry se žáci přesunuli do HopJump arény, kde mohli konečně naplno uvolnit energii a vyzkoušet si různé trampolíny a skákací atrakce. Někteří odvážnější žáci se nebáli ani různých akrobatických kousků a salt.
Celý den byl pro žáky nejen skvělou zábavou, ale také cennou zkušeností, která posílila jejich vzájemné vztahy a týmového ducha.